K Seri Eşanjör

Yağ Soğutucu - Gaz Soğutucu- Hava Soğutucu - Kızgın Buhar Soğutucu- Kızdırıcı


KS Serisi ısı eşanjörlerinin temel prensibi, "kanatlı boru" olarak adlandırılan yüzeylerle tanımlanır. Bunlar, alüminyum veya bakırdan kanatlar (kanatlar) ile dış tarafa takılmış düz borulara sahip boru demetlerinden oluşur. Yüksek yüzey oranları, çok farklı ısı alışverişi özelliklerine sahip ortamların, son derece verimli ve kompakt bir şekilde bir ısı eşanjörüne dahil edilmesini sağlar. Yüksek düzeyde standardizasyon ve kompakt form faktörü, hem ticari hem de teknik olarak çok çekici bir ürün haline getirir. Tasarım ve üretim, PED 2014/68/EU spesifikasyonlarına uygundur. Tasarım, tüm saygın sertifika kuruluşları tarafından onaylanmıştır.
Teknik Bilgiler :
Kabuk boru çapı: DN100, DN125, DN200 ve DN250
Tüp malzemesi: CuNi10Fe1Mn, 1.4404, Titan
Paket uzunluğu: 3600 mm'ye kadar
Isı kapasitesi: 1 kW'tan 1500 kW'a kadar

K Serisi ısı eşanjörleri, hava ve gaz soğutma ve ısı dağılımı için geliştirilmiştir. Çeşitli malzeme ve bileşen kombinasyonları, ısı eşanjörlerinin çeşitli çalışma koşullarına uyarlanmasına olanak tanır ve mahfaza yerel duruma göre bireysel olarak ayarlanabilir.

Son derece kompakt form faktörü, bir tesisin tasarımında ısı eşanjörlerinin optimum entegrasyonunu kolaylaştırır. Yapısal yerleşim, müşterinin teknik özelliklerine göre her uygulama için ayrı ayrı bir araya getirilir. Sorunlu su kalitesine sahip uygulamalar için, ısı eşanjörleri, su tarafında gelişmiş korozyon ve kabuklanma koruması içeren yanma kaplaması veya titanyum boru demetleri ile donatılabilir. Ceket tarafında alüminyum veya bakır plaka kanatlarla yüzey büyütme seçeneği mevcuttur. Gövde isteğe bağlı olarak nikel kaplama veya paslanmaz çelik ile kaplanabilir.

K Eşanjör Teknik BilgilerKabuk boru çapı: DN100, DN125, DN200, DN250, DN350 ve DN500
Tüp malzemesi: CuNi10Fe1Mn, 1.4404, Titan
Paket uzunluğu: 3600 mm'ye kadar
Isı kapasitesi: 1 kW'dan 6000 kW'a kadar
K Serisinin Avantajları :

Kompakt Yapı - Hafif
Düşük basınç kaybı - sağlam yapı
Titreşime karşı çok düşük hassasiyet
Çift O-ring conta - Conta hatası yok, medya karışmaz
Her iki tarafta çıkarılabilir boru demetleri - Düşük servis ve bakım gereksinimleri
Çok iyi fiyat-performans oranı
Copyright Benda